SELANİK-KAVALA

SELANİK-KAVALA

Belirlenen saatte Keşan Hükümet Konağı Önü'nden hareket ediyoruz. İpsala Gümrük Kapısı pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından yolumuza devam ediyoruz. Sabah saatlerinde Selanik’e varmış olacağız. İlk durağımız Atamızın doğduğu eve gidiyoruz. Atamızı doğduğu evde andıktan sonra göreceğimiz yerler arasında ; Türk Konsolosluğu , Agio Dimitri kilisesi, Alaca imaret , Romalilar dönemine ait  Agora, Selanik’in tarihi surları Yedikule, şehrin simgesi Beyaz kule, Rotonta meydanı, Galerius Sarayı ve Kamarası var. Rehberimizin belirlemiş olduğu saate kadar serbest zaman. Selanik şehir turumuzun ardından Kavala’ya hareket ediyoruz. Manzarası ile insanı büyüleyen bu şehri tepeden görüp, fotoğraf için kısa bir mola vereceğiz. Ardından şehrin en güzel yeri olan kordonda aracımızdan iniyoruz. Başlıca göreceğimiz yerler arasında; İmaret, Kavalalı Mehmet Ali Paşa’nın evi ve Anıtı olacak. Kavala Kurabiyesi alış-verişini de tamamladıktan sonra aracımızda ki yerlerimizi alıyor ve dönüş için İpsala gümrük kapısına hareket ediyoruz. Pasaport ve Gümrük İşlemelerinin ardından Türkiye'ye giriş yapıyoruz ve siz değerli misafirlerimizi almış olduğumuz noktaya bırakarak bir başka gezide buluşmak üzere vedalaşıyoruz.  

 

 

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER

 

Lüks Otobüsler İle Ulaşım

Otobüste Alınan Tüm İkramlar

Rehberlik Hizmetleri

Soğuk Sandviç İkramı

 

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 

Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri  

Öğle ve Akşam Yemekleri 

Yurt Dışı Çıkış Harcı 50 TL

 

NOT: İPTALLER, GÜNÜBİRLİK TURLARDA SON 7 GÜN, YURT DIŞI VE KONAKLAMALI TURLARDA 1 AY ÖNCESİNE KADAR YAPILMALIDIR. ARAÇLAR KATILAN KİŞİ SAYISINA GÖRE BELİRLENMEKTEDİR ( MİNİBÜS, MİDİBUS VB.)

 REHBERİMİZ PROGRAMI TAMAMEN GERÇEKLEŞTİRMEK KAYDI İLE PROGRAMIN SEYRİNDE DEĞİŞİKLİK YAPABİLİR. REHBERİMİZİN TUR SIRASINDA VERDİĞİ SAATLERE MİSAFİRLERİMİZİN UYMAMASI SONUCUNDA, TUR PROGRAMINDA YAZDIĞI HALDE GEZİLEMEYEN YERLERDEN TATİLDEYİZ TUR SORUMLU DEĞİLDİR.

HAVA MUHALEFETİ NEDENİYLE VE MÜCBİR SEBEPLER İLE YAPILAMAYAN TURLARDA TATİLDEYİZ TUR'UN SORUMLULUĞU YOKTUR.

SEYAHAT SIRASINDA UNUTULAN VE KAYBOLAN EŞYALARDAN ACENTEMİZ SORUMLU DEĞİLDİR. 

TUR ESNASINDA PROGRAM YOĞUNLUĞUNDAN DOLAYI BANKAMATİK, DÖVİZ BÜROSU VS. BULMAK HER ZAMAN MÜMKÜN OLMADIĞINDAN DOLAYI HAZIRLIKLI OLUNMASINDA YARAR VARDIR.

KİŞİLERİN TURA KATILIMLARINDAKİ SAĞLIK SORUNLARI, HAMİLELİK DURUMU, SÜREKLİ KULLANIMDA BULUNDUKLARI İLAÇLAR İLE İLGİLİ RAPORLARI YANLARINDA BULUNDURMALARI GEREKMEKTEDİR.

GEREKLİ GÖRÜLDUĞÜ TAKTİRDE, PRORAMIN GERÇEKLEŞTİRİLEBİLMESİ İÇİN TUR PROGRAMLARININ DİĞER ACENTELER İLE ORTAK TURLAR OLARAK BİRLEŞTİRİLMESİ HAKKI TATİLDEYİZ TUR’DA SAKLI TUTULMAKTADIR..

ÖDEMESİ YAPILMAYAN ÖN REZERVASYONŞARIN KESİNLİĞİ YOKTUR,24 SAAT İÇERİSİNDE ÖN ÖDEME (KAPARO) YATIRILMASI GEREKLİDİR. YATIRILMADIĞI TAKTİRDE,24 SAAT AŞIMINDAN SONRA OTOMATİK OLARAK “YEDEKLER” KATEGORİSİNE AKTARILACAKTIR.

REZERVASYON ESNASINDA KESİNLİKLE KOLTUK NUMARASI SÖZÜ VE GARANTİSİ VERİLEMEZ.

ARAÇLARDA BULUNAN 3 VE 4 NUMARALI KOLTUK REHBER VE YARDIMCISINA AİTTİR.

TUR PROGRAMINDA, HAVA MUHALEFETİ İLE OLUŞABİLECEK AKSAKLIKLARDAN TATİLDEYİZ TUR SORUMLU DEĞİLDİR.