SAPANCA-MAŞUKİYE-KARTEPE TURU

SAPANCA-MAŞUKİYE-KARTEPE TURU

Araç içi ikramlar eşliğinde SAPANCA’ ya doğru yola çıkıyoruz. Şehir gürültüsünden ve stresinden kaçmak isteyenlerin tercih ettiği mekanlardan biridir SAPANCA. Burada vereceğimiz serbest zamanda dileyen misafirlerimiz göl kenarında huzurlu bir yürüyüş yapabilir.Serbest zamanın ardından 1600 – 1850m yükseklik kuşağı üzerinde yer alan Kartepe Kayak Merkezine ulaşıyoruz. Burada verilen serbest zaman diliminde dileyen misafirlerimiz kayak yapabilir veya kızakla kayabilirler. (ekstra Hava şartları müsait olduğu takdirde) Daha sonra Maşukiye’ye doğru yola çıkıyoruz. Maşukiye; Samanlı Dağı Kartepe eteklerinde yer alan, Orman içinden akan Yayla Derenin oluşturduğu çağlayanlar üzerine kurulu restoran, çiftlik, piknik alanları, seyir terasları, pınarlar arasında bir huzur beldesidir. Doğa ile baş başa kalmak, orman içinde dolaşmak, toprağa basmak, temiz hava solumak, su ve kuş sesi dinleyip, haftanın yorgunluğunu burada atabilirsiniz. Daha sonra Viaport Avm de serbest zaman veriyoruz. Buradaki serbest zamanın ardından dönüş yoluna geçiyoruz.

Bir başka TATİLDEYİZTUR organizasyonunda buluşmak dileğiyle veda ediyoruz. 

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

  • Lüks Araçlar ile Ulaşım
  • Otobüs İçi İkramlar
  • Araçta Kahvaltı paketi
  • Profesyonel Rehberlik Hizmeti

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

  • Öğle yemeği
  • Akşam yemeği
  • Kişisel Harcamalar

§   NOT: İPTALLER, GÜNÜBİRLİK TURLARDA SON 7 GÜN, YURT DIŞI VE KONAKLAMALI TURLARDA 1 AY ÖNCESİNE KADAR YAPILMALIDIR. ARAÇLAR KATILAN KİŞİ SAYISINA GÖRE BELİRLENMEKTEDİR ( MİNİBÜS, MİDİBUS VB.)

§   REHBERİMİZ PROGRAMI TAMAMEN GERÇEKLEŞTİRMEK KAYDI İLE PROGRAMIN SEYRİNDE DEĞİŞİKLİK YAPABİLİR. REHBERİMİZİN TUR SIRASINDA VERDİĞİ SAATLERE MİSAFİRLERİMİZİN UYMAMASI SONUCUNDA, TUR PROGRAMINDA YAZDIĞI HALDE GEZİLEMEYEN YERLERDEN TATİLDEYİZ TUR SORUMLU DEĞİLDİR.

§  HAVA MUHALEFETİ NEDENİYLE VE MÜCBİR SEBEPLER İLE YAPILAMAYAN TURLARDA TATİLDEYİZ TUR'UN SORUMLULUĞU YOKTUR.

§  SEYAHAT SIRASINDA UNUTULAN VE KAYBOLAN EŞYALARDAN ACENTEMİZ SORUMLU DEĞİLDİR. 

§  TUR ESNASINDA PROGRAM YOĞUNLUĞUNDAN DOLAYI BANKAMATİK, DÖVİZ BÜROSU VS. BULMAK HER ZAMAN MÜMKÜN OLMADIĞINDAN DOLAYI HAZIRLIKLI OLUNMASINDA YARAR VARDIR.

§  KİŞİLERİN TURA KATILIMLARINDAKİ SAĞLIK SORUNLARI, HAMİLELİK DURUMU, SÜREKLİ KULLANIMDA BULUNDUKLARI İLAÇLAR İLE İLGİLİ RAPORLARI YANLARINDA BULUNDURMALARI GEREKMEKTEDİR.

§  GEREKLİ GÖRÜLDUĞÜ TAKTİRDE, PRORAMIN GERÇEKLEŞTİRİLEBİLMESİ İÇİN TUR PROGRAMLARININ DİĞER ACENTELER İLE ORTAK TURLAR OLARAK BİRLEŞTİRİLMESİ HAKKI TATİLDEYİZ TUR’DA SAKLI TUTULMAKTADIR..

§  ÖDEMESİ YAPILMAYAN ÖN REZERVASYONŞARIN KESİNLİĞİ YOKTUR,24 SAAT İÇERİSİNDE ÖN ÖDEME (KAPARO) YATIRILMASI GEREKLİDİR. YATIRILMADIĞI TAKTİRDE,24 SAAT AŞIMINDAN SONRA OTOMATİK OLARAK “YEDEKLER” KATEGORİSİNE AKTARILACAKTIR.

§  REZERVASYON ESNASINDA KESİNLİKLE KOLTUK NUMARASI SÖZÜ VE GARANTİSİ VERİLEMEZ.

§  ARAÇLARDA BULUNAN 3 VE 4 NUMARALI KOLTUK REHBER VE YARDIMCISINA AİTTİR.

§  TUR PROGRAMINDA, HAVA MUHALEFETİ İLE OLUŞABİLECEK AKSAKLIKLARDAN TATİLDEYİZ TUR SORUMLU DEĞİLDİR. 

§