GÜNÜBİRLİK ABANT YEDİGÖLLER

GÜNÜBİRLİK ABANT YEDİGÖLLER

GÜNÜBİRLİK

ABANT – YEDİGÖLLER

TURU

 

 

 

Belirtilen buluşma noktalarımızdan hareketle Batı Karadeniz bölgesinin en zengin bitki örtüsüne sahip olan ayrıca tabii yaşam alanı olan Yedigöller bölgesine hareket ediyoruz.

Bolu merkezden içeriye giriş yaparak Doğa ile baş başa kalabileceğiniz her köşesi ayrı bir heyecan yaratacak Yedi tane doğal (Nazlı, Sazlı, Derin, Serin, Büyük, Küçük, Kuru) bir tane yapay göl görüyoruz.

 Büyük göl terasında seyir molası veriyoruz.

 Vereceğimiz öğle yemeği molası ardından Büyük göl çevresi, Serin göl, eski Alabalık üretme alanı, Derin göl, Şelale, Gülen kayaları geziyoruz.

 

Göl gezilerimiz ardından Abant’a doğru yola çıkıyoruz. Doğanın eşsiz yaratıcılığı ve ortaya çıkan muhteşem manzaraya şahit olmaya başlıyorsunuz.

Öncelikle Abant Gölü çevresinde bir yürüyüşümüz olacak. Göl çevresindeki yürüyüşümüz esnasında hayatınız boyunca unutamayacağınız fotoğraf karelerini yakalayıp, çektiğinizde anılarınızın en güzellerinden biri olarak kalacağından emin olabilirsiniz.

Buradaki gezimizin ardından Keşan’a dönüş için harekete geçiyoruz. Misafirlerimizi alındıkları buluşma noktasına bırakıp turumuzu sonlandırıyoruz.

 

 

 

                                

 

 

 

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER

 

·        Otobüsler ile Gidiş-Geliş Ulaşım

·        Araç İçi İkramlar

·        Profesyonel Rehberlik Hizmeti

·        Tatildeyiz Tur Güvencesi

 

 

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 

·        Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri

·        Öğle Yemekleri ve Akşam Yemekleri

·        Tüm Ekstra Harcamalar


·        NOT: İPTALLER TURA EN AZ 5 GÜN KALA YAPILMAKTADIR.

·        ARAÇLAR KATILAN KİŞİ SAYISINA GÖRE BELİRLENMEKTEDİR ( MİNİBÜS, MİDİBUS VB.)

·         REHBERİMİZ PROGRAMI TAMAMEN GERÇEKLEŞTİRMEK KAYDI İLE PROGRAMIN SEYRİNDE DEĞİŞİKLİK YAPABİLİR. REHBERİMİZİN TUR SIRASINDA VERDİĞİ SAATLERE MİSAFİRLERİMİZİN UYMAMASI SONUCUNDA, TUR PROGRAMINDA YAZDIĞI HALDE GEZİLEMEYEN YERLERDEN TATİLDEYİZ TUR SORUMLU DEĞİLDİR.

·        HAVA MUHALEFETİ NEDENİYLE VE MÜCBİR SEBEPLER İLE YAPILAMAYAN TURLARDA TATİLDEYİZ TUR'UN SORUMLULUĞU YOKTUR.

·        SEYAHAT SIRASINDA UNUTULAN VE KAYBOLAN EŞYALARDAN ACENTEMİZ SORUMLU DEĞİLDİR. 

·        TUR ESNASINDA PROGRAM YOĞUNLUĞUNDAN DOLAYI BANKAMATİK, DÖVİZ BÜROSU VS. BULMAK HER ZAMAN MÜMKÜN OLMADIĞINDAN DOLAYI HAZIRLIKLI OLUNMASINDA YARAR VARDIR.

·        KİŞİLERİN TURA KATILIMLARINDAKİ SAĞLIK SORUNLARI, HAMİLELİK DURUMU, SÜREKLİ KULLANIMDA BULUNDUKLARI İLAÇLAR İLE İLGİLİ RAPORLARI YANLARINDA BULUNDURMALARI GEREKMEKTEDİR.

·        GEREKLİ GÖRÜLDUĞÜ TAKTİRDE, PRORAMIN GERÇEKLEŞTİRİLEBİLMESİ İÇİN TUR PROGRAMLARININ DİĞER ACENTELER İLE ORTAK TURLAR OLARAK BİRLEŞTİRİLMESİ HAKKI TATİLDEYİZ TUR’DA SAKLI TUTULMAKTADIR.

·        ÖDEMESİ YAPILMAYAN ÖN REZERVASYONŞARIN KESİNLİĞİ YOKTUR,  24 SAAT İÇERİSİNDE ÖN ÖDEME (KAPARO) YATIRILMASI GEREKLİDİR. YATIRILMADIĞI TAKDİRDE, 24 SAAT AŞIMINDAN SONRA OTOMATİK OLARAK “YEDEKLER” KATEGORİSİNE AKTARILACAKTIR.

·        REZERVASYON ESNASINDA KESİNLİKLE KOLTUK NUMARASI SÖZÜ VE GARANTİSİ VERİLEMEZ.

·        2 GECE VE ÜZERİ KONAKLAMALI TURLARDA OTURMA DÜZENİ HER GÜN SIRA ATLAYARAK ROTASYON UYGULANIR.

·        ARAÇLARDA BULUNAN 3 VE 4 NUMARALI KOLTUK REHBER VE YARDIMCISINA AİTTİR.

·        TUR PROGRAMINDA, HAVA MUHALEFETİ İLE OLUŞABİLECEK AKSAKLIKLARDAN TATİLDEYİZ TUR SORUMLU DEĞİLDİR.