ESKİŞEHİR TURU

ESKİŞEHİR TURU

GÜNÜBİRLİK

ESKİŞEHİR

TURU

 Sabah saatlerinde Eskişehir’e ulaşıyoruz. Gezimize ilk olarak 19. yüzyıl mimarisinin en güzel örneklerinin sergilendiği Odunpazarı ile başlıyoruz. Ahşap tavan süslemeleriyle ünlü olan Osmanlı Evi Müzesini ( Panaromik ) gördükten sonra tarihte bilinen ilk Cam Müzesi’ni ziyaret ediyoruz. Ardından Eskişehir şehir merkezine hareket ediyoruz. Burada alacağımız serbest öğle yemeğinin ardından gelişimi ve bir üniversite şehri olması vesilesiyle adından sıkça bahsettiren Eskişehir’i tanımaya başlıyoruz. İlk olarak Eskişehir’e özgü lületaşı atölyelerinin gezilmesinin ardından, Kurşunlu Külliyesi’ni ( Camii, Medrese, Kervansaray, Sıbyan Mektebi, Şadırvan ) ziyaret ediyoruz. 150 yıllık bir tarihe sahip Eskişehir Mevlevi Hanesini geziyoruz. Ardından Yılmaz Büyükerşen Balmumu Müzesi'ne hareket ediyoruz. Burada tarihi kişiler ile yerli ve yabancı ünlü 160 kişinin heykeli yer almaktadır.  Öğle yemeğimiz için serbest zaman veriyoruz. Sazova Parkı'na hareket ediyoruz. Sazova Parkı gezimiz sonrası artık yavaş yavaş turumuzun sonuna geliyor ve Keşan’a doğru hareket ediyoruz. Yolda verilen molaların ardından Keşan’a varıyor ve bir başka Tatildeyiz Tur organizasyonun da görüşmek üzere sizleri aldığımız noktalara bırakarak vedalaşıyoruz."

 

NOT: Son zamanlarda Dünya’yı etkisi altına alan “Covid-19” Pandemi sebebiyle ülkemizde etkilenmiş ve alınan önlemler kapsamında normalleşmeye gidilme süreci başlamıştır. Bu süreçten etkilenen her sektör gibi Turizm sektöründe bazı değişikliklere gidilecektir. Bunlar; 

 Yolculuk öncesi misafirlerin ateşi ölçülecektir. Otobüslerimizde Sağlık, Ulaştırma ve İçişleri Bakanlığı son dakika genelgeleri dikkate alınarak gerekli tüm önlemler alınmakta ve araçlarımız sürekli dezenfekte edilmektedir.

Araçlarımızda tek seferlik ücretsiz koruyucu maske dağıtılacaktır. Araçlarımızda antiseptik el dezenfektanı, kolonya bulunacaktır. Araçlarımızda ikram dağıtımı olmayacaktır. Seyahat esnasında ve dinlenme tesislerinde sosyal mesafe kuralına uymak zorunludur.

 

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

  • Lüks otobüsler ile gidiş geliş ulaşım
  • Profesyonel Rehberlik hizmeti
  • Araç İçi İkramlar
  • Tatildeyiz Tur Güvencesi

 

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

Tüm Öğlen Yemekleri 

Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler

Tüm Özel Harcamalar 

Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar 

Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri

 

 

                                

 

 

·        NOT: İPTALLER TURA EN AZ 5 GÜN KALA YAPILMAKTADIR.

·        ARAÇLAR KATILAN KİŞİ SAYISINA GÖRE BELİRLENMEKTEDİR ( MİNİBÜS, MİDİBUS VB.)

·         REHBERİMİZ PROGRAMI TAMAMEN GERÇEKLEŞTİRMEK KAYDI İLE PROGRAMIN SEYRİNDE DEĞİŞİKLİK YAPABİLİR. REHBERİMİZİN TUR SIRASINDA VERDİĞİ SAATLERE MİSAFİRLERİMİZİN UYMAMASI SONUCUNDA, TUR PROGRAMINDA YAZDIĞI HALDE GEZİLEMEYEN YERLERDEN TATİLDEYİZ TUR SORUMLU DEĞİLDİR.

·        HAVA MUHALEFETİ NEDENİYLE VE MÜCBİR SEBEPLER İLE YAPILAMAYAN TURLARDA TATİLDEYİZ TUR'UN SORUMLULUĞU YOKTUR.

·        SEYAHAT SIRASINDA UNUTULAN VE KAYBOLAN EŞYALARDAN ACENTEMİZ SORUMLU DEĞİLDİR. 

·        TUR ESNASINDA PROGRAM YOĞUNLUĞUNDAN DOLAYI BANKAMATİK, DÖVİZ BÜROSU VS. BULMAK HER ZAMAN MÜMKÜN OLMADIĞINDAN DOLAYI HAZIRLIKLI OLUNMASINDA YARAR VARDIR.

·        KİŞİLERİN TURA KATILIMLARINDAKİ SAĞLIK SORUNLARI, HAMİLELİK DURUMU, SÜREKLİ KULLANIMDA BULUNDUKLARI İLAÇLAR İLE İLGİLİ RAPORLARI YANLARINDA BULUNDURMALARI GEREKMEKTEDİR.

·        GEREKLİ GÖRÜLDUĞÜ TAKTİRDE, PRORAMIN GERÇEKLEŞTİRİLEBİLMESİ İÇİN TUR PROGRAMLARININ DİĞER ACENTELER İLE ORTAK TURLAR OLARAK BİRLEŞTİRİLMESİ HAKKI TATİLDEYİZ TUR’DA SAKLI TUTULMAKTADIR.

·        ÖDEMESİ YAPILMAYAN ÖN REZERVASYONŞARIN KESİNLİĞİ YOKTUR,  24 SAAT İÇERİSİNDE ÖN ÖDEME (KAPARO) YATIRILMASI GEREKLİDİR. YATIRILMADIĞI TAKDİRDE, 24 SAAT AŞIMINDAN SONRA OTOMATİK OLARAK “YEDEKLER” KATEGORİSİNE AKTARILACAKTIR.

·        REZERVASYON ESNASINDA KESİNLİKLE KOLTUK NUMARASI SÖZÜ VE GARANTİSİ VERİLEMEZ.

·        2 GECE VE ÜZERİ KONAKLAMALI TURLARDA OTURMA DÜZENİ HER GÜN SIRA ATLAYARAK ROTASYON UYGULANIR.

·        ARAÇLARDA BULUNAN 3 VE 4 NUMARALI KOLTUK REHBER VE YARDIMCISINA AİTTİR.

·        TUR PROGRAMINDA, HAVA MUHALEFETİ İLE OLUŞABİLECEK AKSAKLIKLARDAN TATİLDEYİZ TUR SORUMLU DEĞİLDİR.