BURSA- ULUDAĞ TURU

BURSA- ULUDAĞ TURU

Akşam saat 02:00 da Keşan dan hareket ediyoruz.Saat 08:30 da Bursa'ya ulaşıyoruz. İlk durağımız Cumalıkızık Köyü.Cumalıkızık köyü sonrası Orhangazi – Osmangazi Türbeleriniz ziyaret ediyoruz.Ardında ULU CAMİ'ye geçiyoruz.Ulucami gezimizin ardından ULUDAĞ a hareket ediyoruz. Uludağa varışı takiben öğle yemeği molası. Yemek sonrası paten,kayak ve gezinti için serbest zaman. Uludağın keyfini çıkardıktan sonra artık yavaş yavaş günün sonuna geliyor bir başka gezide buluşmak üzere Keşan’a dönüyoruz. 


 

DİĞER TUR BİLGİLERİ;

# Ödemesi yapılmayan ön rezervasyonların kesinliği yoktur, 24 saat içerisinde ön ödeme (kapora) yatırılması gereklidir. Yatırılmadığı taktirde, 24 saat aşımından sonra otomatik olarak "Yedekler" kategorisine aktarılacaktır.

# Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. 2 Gece ve üzeri konaklamalı turlarda oturma düzeninde her gün sıra atlayarak rotasyon uygulanır.

# Araçlarda bulunan 3 ve 4 numaralı koltuk rehber ve yardımcısına aittir.

# Tur programında, hava muhalefeti ile oluşabilecek aksaklıklardan Tatildeyiz Tur sorumlu değildir. Değişiklilk yapma hakkı Tatildeyiz Tur ‘da saklıdır.

# Seyahat sırasında unutulan ve kaybolan eşyalardan Tatildeyiz Tur sorumlu değildir.

# İptaller, günübirlik turlarda son 7 gün, yurt dışı ve konaklamalı turlarda 1 ay öncesine kadar yapılmalıdır. 

# Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapılabilir. Tur öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda Tatildeyiz Tur sorumluluğu yoktur.

# Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez.

# Çocuk indirimi iki yetişkin yanında uygulanır.

# Araçlarımız katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilmektedir. (18, 27, 46 Kişilik araçlarımız mevcuttur.)